Haribo Fruity Penguins

(160g)

Owocowe żelki w kształcie pingwinów z piankowym spodem.

Data ważności
2021-12-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny

Pingwiny to urocze zwierzęta stadne, nie lubią żyć w samotności, dlatego w Haribo Fruity Penguins znajdziesz całe stado tych uroczych zwierzątek w takich smakach jak:arbuz, pomarańcza, jeżyna jabłko i owoce tropikalne :) Te szalone smaki przeplatają się z mięciutką pianką marshmallow, dzięki czemu wprost nie można się oderwać od ich jedzenia :) Żelki zawierają o 30% mniej cukru niż inne, dzięki czemu mają mniej kalorii ale nadal pozostają tak samo pyszne :)

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
160g
Cena za 100g
4,37 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Glukoza, cukier, żelatyna, dekstryna, woda, żelatyna, humektanty (syrop sorbitolowy), soki z koncentratu soku owocowego (ananas, jabłko, pomarańcza, jeżyna, arbuz), kwas cytrynowy, koncentraty owocowo-warzywne (marchew, jabłko, spirulina, słodkie ziemniaki, papryka, hibiskus, pomidor, rzodkiew, czarna porzeczka), aromat, substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk karnauba).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...