Trolli Sour Glowworms

(200g)

Kwaśne, owocowe żelki w kształcie robaków

6,99 zł

Obecnie brak na stanie

Masz ochotę na robaka? Co prawda Polska to nie Tajlandia, ale mamy dla Was pyszne robaczki w mega kwaśnej posypce i  owocowych smakach ;) Trolli Sour Glowworms to mega soczyste, kwaśne na maksa żelki o smaku różnych owoców. Są niezwykle mięciutkie, przez co trudno się od nich oderwać, ale potrafią ostro wykręcić buźkę :D 

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,50 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, żelatyna spożywcza, kwas cytrynowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, regulator kwasowości (cytrynian wapnia), aromaty, barwniki (dwutlenek tytanu, koszenila, kurkumina, błękit brylantowy FCF), tłuszcz roślinny (palmowy).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...