Trolli Wurrli

(200g)

Owocowe żelki w kształcie robaków

Data ważności
2021-11-18
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny

Masz ochotę na robaka? Co prawda Polska to nie Tajlandia, ale mamy dla Was pyszne robaczki w owocowych smakach ;) Trolli Wurrli to mega soczyste soczyste żelki o smaku różnych owoców. Są niezwykle mięciutkie, przez co trudno się od nich oderwać :D 

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,50 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, żelatyna spożywcza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, barwniki pochodzenia roślinnego (czarny bez, czarna porzeczka, czerwone winogrona, wiśnia, bataty, rzodkiew, jabłko, kurkuma, krokosz barwierski, spirulina), olej palmowy, substancje glazurujące (biały i żółty wosk pszczeli, wosk carnauba).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...