Haribo Vulcano Fizz

(175g)

Żelki z owocowym nadzieniem w kształcie wulkanów.

Data ważności
2021-03-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

8,99 zł

Dostępny

Chcesz poczuć eksplozje w swojej buzi? Nie masz na co czekać, Haribo Vulcano Fizz to owocowa uczta dla podniebienia. W opakowaniu znajdziecie soczyste galaretki z owocowym nadzieniem. Każdy z nich ma kwaśne nadzienie oraz piankowy spód. Są tak niesamowicie smaczne, że nie jesteśmy w stanie tego opisać, poprostu musisz ich spróbować sam :) Zadowolą również fanów kwaśnych żelek :)

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Waga
175g
Cena za 100g
5,14 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Syrop glukozowy, cukier, dekstroza, żelatyna, koncentraty z owoców i warzyw (jabłko, pomarańcza, grepfruit, limetka, szafran, marchew, jabłko cytryna, ), skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), gliceryna, spirulina, skrobia, aromaty, stabilizator (karagen), substancja glazurująca (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba), syrop z cukru inwertowanego.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...