Trolli Blob

(175g)

Owocowe żelki w kształcie kosmicznej, galaretowatej postaci Blob.

Data ważności
2023-03-09
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

7,99 zł

Dostępny

Trolli Blob to szalona mieszanka owocowych żelków, które kształtem przypominają galaretowatą postać z horroru Blob! W opakowaniu znajdziesz takie smaki jak: tutti-frutti, banan, truskawka i malina. Żelki są w owocowych smakach. Są niezwykle mięciutkie i pięknie pachną, nie da się zlitować nad ich błagającym wzrokiem ;)

Trolli to marka rodzinnej firmy, która rozrosła się do wielkości giganta. Fabrykę otworzył Willy Mederer w 1948 roku niedaleko Norymbergi gdzie produkował… makaron! Kilka lat później, kiedy cukier był bardziej dostępny w Niemczech, postanowił zamiast makaronu wytwarzać słodycze. W 1975 roku zarejestrował markę Trolli, która do dzisiaj słynie z bardzo oryginalnych żelków. Ich mottem są słowa „życie jest zbyt ważne, by brać je na poważnie” i widać to w każdym opakowaniu Trolli. Zawsze zaskakują kreatywnością, humorem, a przede wszystkim smakiem! Nic dziwnego, że Trolli ma fanów całym świecie.

Masa netto
175g
Cena za 100g
4,57 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), substancja żelująca (pektyna), aromaty, barwniki (kurkumina, koszenila, węgiel roślinny, dwutlenek tytanu, E133), olej palmowy, substancje glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...