Cadbury Drinking Hot Chocolate 250g (250g)

Nowy

Gorąca czekolada Cadbury.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

19,99 zł

8,00 zł za 100g

Opis

Cadbury Hot Chocolate to produkt, który znaleźć się musi w każdej szanującej się kuchni ;) Firma Cadbury to ekspert od produkcji czekolady, ich doświadczenie sięgające prawie dwustu lat czuć w każdym łyku tego niezwykłego napoju! 
Jeśli chcesz sobie poprawić humor, zacząć udanie dzień, zapić smutki lub po prostu lubisz gorącą czekoladę, to wybór jest prosty – Cadbury Hot Chocolate!
Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Więcej informacji

Waga250g
Cena za 100g8,00 zł
ProducentCadbury
Kraj pochodzeniaAnglia
SkładCukier, kakao w proszku, sól, aromaty.Może zawierać produkty mleczne.
Data ważności04.08.2021

Produkty powiązane