Coca-Cola Signature Mixers Smoky

(200ml)

Coca-Cola Smoky o smaku jagodlinu wonnego, piżmianu właściwego, woniawca balsamowego, ekstraktu z dębu i gwajakowca.

Data ważności
2020-06-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

9,99 zł

Dostępny

Nowość od Coca-Cola! Signature Mixers to wynik połączenia prac twórcy kultowego napoju i czołowych barmanów. Stworzone do mieszania z ciemnymi alkoholami, jednak ich genialne smaki świetnie sprawdzają się jako alternatywa dla klasycznej wersji Coca-Coli.


Signature Mixers są serwowane we współczesnej wersji szklanej butelki Hutchinson, po raz pierwszy używanej przez Coca-Colę w 1894 roku. Aby opracować miksery, Coca-Cola zebrała barmanów na dwudniowe warsztaty, podczas których dano im możliwość eksperymentowania z oryginalnym przepisem cola-coli i ponad 200 dodatkowymi składnikami. Wspólny projekt rozpoczął się w marcu 2018 r., a najpopularniejsze cztery smaki wybrano do pierwszej partii.  Każda partia jest opatrzona podpisem jej współtwórcy.


Smoky Notes został opracowany przez Max Venning’a z londyńskich lokali Bar Three i Three Sheets to„intensywnie aromatyczna mieszanka”. Jej dymne nuty pochodzą od jagodlinu wonnego, piżmianu właściwego, woniawca balsamowego, ekstraktu z dębu i gwajakowca.. Zalecana jest w połączeniu z ciemnymi rumami i bourbonami.

Pojemność
200ml
Cena za 100ml
5,00 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Woda gazowana, cukier, barwnik (E150d), substancje zakwaszające (E338, E330), naturalne aromaty (zawierające kofeinę).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...