Guinness Chocolate Truffles Tube

(320g)

Trufle z dodatkiem ciemnego piwa Guinness.

Data ważności
2020-10-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka!
Dostawa w ciągu
1-2 dni

69,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Guinness to irlandzkie piwo znane na niemal całym świecie. Dlatego obok tego produktu nikt nie powinien przejść obojętnie.... Przed Wami wspaniała propozycja na prezent! W środku ogromnej tuby znajdują się pyszne truffle z ciemnej czekolady, które w środku kryją wspaniałe nadzienie.

Guinness to najpopularniejsze piwo w Irlandii, warzone w założonym przez Arthura Guinnessa browarze St. James’s Gate Brewery w Dublinie. Piwo szybko zdobyło popularność na Wyspach Brytyjskich, a później na całym świecie. W 1833 roku firma była największym irlandzkim browarem, a pół wieku później produkowała już milion beczek piwa rocznie. Dziś na świecie wypija się 10 milionów kufli Guinnessa dziennie, a działający od ponad 250 lat browar jest jedną z największych i najbardziej znanych firm piwowarskich na całym globie. Obecnie Guinness jest częścią brytyjskiego koncernu Diageo.

Waga
320g
Cena za 100g
21,87 zł
Kraj pochodzenia
UK
Skład
Piwo Guinness (zawiera jęczmień i gluten), masa kakaowa, masło kakaowe, odtłuszczone mleko, oleje roślinne (olej palmowy, olej sal, olej shea, olej z nasion bawełny, olej mango, olej rzepakowy, olej z nasion bawełny), syrop glukozowy, cukier, spirytus czysty spożywczy, glukoza, aromaty (piwo słodowe, wanilia), syrop sorbitolowy, lecytyna sojowa. Ciemna czekolada zawiera min 52% kakao. Może zawierać orzechy. Zawiera alkohol, nie zaleca się spożywania dzieciom.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...