De Carlo Olio Extra Vergine Bio 500ml

(500ml)

Najwyższej jakości oliwa z oliwek extra virgin. BIO.

Data ważności
2022-08-31
W koszyku
szt.
W magazynie
4 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

32,99 zł 23,09 zł

Dostępny

Najwyższej jakości oliwa z oliwek extra virgin. Oliwa oznaczona DOP (Protected Designation of Origin), jest gwarancją jakości i pochodzenia.

Jest to oliwa z Apulii, miękka i delikatna, o średniej owocowości, można ją uznać za jedną z doskonałości tego terytorium pod względem oliwy z oliwek extra virgin. Firma oferuje oliwę produkowaną w sposób naturalny, z oliwek zbieranych po niższych cenach, a tłoczenie odbywa się natychmiast różnymi technikami.

De Carlo to wiodąca firma w produkcji oleju apulijskiego, z dbałością o produkcję BIO, oferuje niesamowitą różnorodność aromatów i smaków, idealne do przypraw, stosowane na surowo do mięsa, ryb, warzyw, roślin strączkowych itp.

Od wieków oliwa uznawana jest za symbol zdrowia i urody. Jest bogata w związki mineralne, przede wszystkim fosfor, potas i żelazo, a także witaminy z grupy B, prowitaminę A oraz witaminę C i E. Dzięki temu spowalnia rozwój miażdżycy, obniża ilość złego i podnosi poziom dobrego cholesterolu, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, dlatego warto śmiało używać jej w swojej kuchni :)

Pojemność
500ml
Cena za 100ml
4,62 zł
Kraj pochodzenia
Włochy
Skład
100% oliwa z oliwek najwyższej jakości extra virgin. BIO.
-30%

Scrummy
Wczytywanie...