Hot Headz Killer Hot Sauce Carolina Reaper

(148ml)

Jeden z najostrzejszych sosów świata.

Data ważności
2021-12-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

44,99 zł

Dostępny

Smak z wysoko wyselekcjonowanych papryczek dojrzewających w pełnym słońcu - to zdecydowanie podstawa dobrego sosu... kiedy są to jedne z najostrzejszych papryczek świata Carolina Reaper - całość tworzy ekstremalnie, piekielny sos! :) Hot-Headz stworzyło serię pikantnych sosów, właśnie ten - Carolina Reaper jest najmocniejszy! Został on co ciekawe wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, ze średnią zawartością aż 1 569 300 SHU! Sos ten pozwala poznać unikalny smak papryczek Carolina Reaper, ale z dodatkami takimi jak przyprawy i sok z limonki i marakui tworzy niepowtarzalny aromat i smak! Spróbuj dodać go do swojej ulubionej potrawy ;)

UWAGA! Sos jest ekstremalnie pikantny, chronić oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wskazany dla osób z chorobami serca, astmą lub ciepiących na chorobę wrzodową.

Zastrzeżenie:  Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Pojemność
148ml
Cena za 100ml
30,40 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Papryczki Carolina Reaper (61%), woda, cebula, sok z cytryny, kwas octowy, sok z marakui, czosnek, kwas cytrynowy, zagęstnik (guma ksantanowa).

Related products

Scrummy
Wczytywanie...