Hot Chip Habanero Chilli Powder 10g

(10g)

Papryka Habanero w proszku.

19,99 zł

Obecnie brak na stanie

Papryka ta znajdzie swoje miejsce w wielu potrawach. Dzięki egzotycznemu smakowi i owocowemu aromatowi dobrze komponuje się również ze słodkimi potrawami. Doskonale sprawdza się również w salsach i marynatach. Dlatego nie zapomnij dodać Habanero podczas przygotowywania marynat na grilla. :)

Habanero jest po prostu wyjątkowy. Łączy w sobie smak soczystych owoców, przyjemny kwiatowy aromat, a jednocześnie oferuje mnóstwo pikantności. Papryka pochodzi z Kuby. 

Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem chilli, to zapewne wiesz, że obecnym rekordzistą w zakresie ostrości jest Carolina Reaper. A jak to się ma do Habanero? Może cię to zaskoczyć, ale Carolina Reaper powstała w 2012 roku w Karolinie Południowej, krzyżując dwóch ówczesnych mistrzów. Jednym z nich była papryka Bhut Jolokia, a drugim Habanero.

Producent Czeski Hot Chip opisuję przyprawę na 350 000 SHU! 

Spróbuj dodać ją do swojej ulubionej potrawy i przy tym nie uronić ani jednej łzy :)

UWAGA! Produkt jest ekstremalnie pikantny, chronić oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wskazany dla osób z chorobami serca, astmą lub ciepiących na chorobę wrzodową.

Zastrzeżenie:  Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Masa netto
10g
Cena za 100g
199,90 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
100% chilli Habanero.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...