Rio Riz Thai Jasmine Cheddar Cheese

(55g)

Czipsy z mąki ryżowej o smaku sera Cheddar.

Data ważności
2021-11-14
W koszyku
szt.
W magazynie
4 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

9,99 zł

Dostępny

Rio Riz Thai Jasmine Cheddar Cheese zostały zrobione z mąki ryżowej, dzięki czemu ich smak jest zupełnie inny w stosunku do chipsów dostępnych na naszym rynku, jest bardziej orientalny.

O firmie Thai Mas możemy przeczytać: Thai Mas Group jest organizacją zajmującą się importem/sprzedażą hurtową, posiadającą rozległą wiedzę i szeroką gamę produktów z zakresu żywności orientalnej i niespożywczej. Wraz z przejęciem niemieckiej firmy Lim&Co GmbH w 2015 r. zgromadziliśmy dodatkowe 30 lat doświadczenia i wiedzy, co zaowocowało jeszcze szerszym asortymentem produktów, wzmacniając tym samym naszą pozycję na rynku. Obecnie Thai Mas Group jest tworzona przez Thai Mas bv i Lim&Co GmbH, działające pod nazwą Thai Mas. 

Masa netto
55g
Cena za 100g
18,16 zł
Kraj pochodzenia
Tajlandia
Skład
Składniki: Ryż (36%), kukurydza (34%), mieszanka przyprawowa (cukier, cebula, czosnek, biały pieprz, hydrolizowane białko sojowe, maltodekstryna, wiosenne płatki cebulowe, syrop glukozowy, olej palmowy, kazeinian sodu (mleko), środek przeciwzbrylający: E340, środek aromatyzujący: E621, E627, E631), Ser w proszku (Mleko w postaci stałej, Środek przeciwzbrylający: E621, E551, Środek utrwalający: E509), olej palmowy, sól.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...