Ruffles Sour Cream & Onion

(184g)

Chipsy ziemniaczane o smaku kwaśnej śmietanki z cebulką.

Data ważności
2022-01-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

19,99 zł 10,00 zł

Dostępny

Ruffles słynie z dwóch rzeczy: z tego że są to 'marszczone' chipsy ziemniaczane oraz że są oficjalnymi chipsami NBA. Dodatkowo są to najlepsze chipsy jakich mogłeś spróbować w swoim życiu! Ok to w sumie mamy trzy rzeczy. :)

Chipsy te są kojarzącymi się amerykanom ze wsią jak: cebulka i kwaśna śmietanka.

Ruffles to marka karbowanych chipsów ziemniaczanych sprzedawanych przez Frito-Lay od 1961 roku. Firma Frito nabyła prawa do chipsów ziemniaczanych marki Ruffles w 1958 r. Nazwa produktu jest analogią do karbowania, czasem zbieranego paska tkaniny, tworząc fałdy. Jego oficjalnym hasłem od dawna jest „RRRuffles Have Ridges!”. Pokarbowane chipsy zaprojektowane są tak, aby stworzyć mocniejszy, bardziej chrupiący chips ziemniaczany, mniej podatny na pękanie w torebce, a także ułatwiający zanurzenie w dipach i sosach.

Masa netto
184g
Cena za 100g
5,43 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Ziemniaki, olej roślinny (olej słonecznikowy, kukurydziany i / lub rzepakowy), śmietana i przyprawa do cebuli (serwatka, naturalne aromaty, proszek cebulowy, sól, maślanka, śmietana [śmietana, odtłuszczone mleko, kultury], odtłuszczone mleko, maltodekstryna [wyprodukowana z ziemniaków], glutaminian monosodowy, olej rzepakowy, natka pietruszki, ekstrakt drożdżowy i guma arabska).
-50%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...