Pringles Memphis BBQ

(169g)

Chipsy o smaku BBQ z Memphis.

15,99 zł

Obecnie brak na stanie

Siedzisz przed telewizorem, czy komputerem i masz ochotę coś schrupać? Może masz ochotę na grilla? Ale jak go rozpalić w domu - przecież tak się nie da. Nie jesteś jednak bez wyjścia! Z pomocą przychodzą Pringlesy o smaku BBQ z Memphis - miasta blusa i miejsca, w którym żył i został pochowany sam król Rock and Roll'a - Elvis Presley.

Pringles to marka chipsów produkowana od 1968 roku. Obecnie jej właścicielami jest amerykańska firma Kellogg's. Na początki chipsy sprzedawane były tylko w USA, jednak od lat siedemdziesiątych zaczęto eksportować ten produkt na zagraniczne rynki. Obecnie Pringles sprzedawane są w ponad 140 krajach.

Masa netto
169g
Cena za 100g
9,46 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Puree ziemniaczane, oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany), mąka kukurydziana, skrobia pszenna, mix grill przypraw (cukier, aromaty, środki aromatyzujące dymu wędzarniczego, przyprawy, pszenica, dekstroza, wzmacniacz smaku (glutaminian sodu, disodu guanylową) zakwaszające (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy) barwnik (ekstrakt z papryki) , cebula w proszku, proszek pomidorowy, papryka, nasiona gorczycy, ekstrakt drożdżowy), emulgator (E471), maltodekstryna, sól

Scrummy
Wczytywanie...