Lindt Lindor Pistacchio

(200g)

Włoskie, czekoladki mleczne z delikatnie rozpływającym się nadzieniem pistacjowym.

33,99 zł

Obecnie brak na stanie

Włoskie, czekoladki mleczne z delikatnie rozpływającym się nadzieniem pistacjowym.

Był rok 1879, kiedy to Rudolphe Lindt pragnął stworzyć czekoladę, którą cechowałaby miękkość, przyjemność i zmysłowość. Niestety w tamtych czasach czekolada była twarda: ciężko było ją wyprodukować i zjeść. Wszystkie te określenia dalekie były od rzeczywistości, aż do pewnego przełomowego wydarzenia… Rudolphe Lindt, znany z bycia lekkoduchem, opuścił fabrykę, nie kończąc swojej pracy i co więcej, nie wyłączając maszyn. Maszyny pracowały nieprzerwanie przez cały weekend. Kiedy Rudolphe Lindt wrócił do fabryki w poniedziałkowy poranek, doznał początkowo szoku. W mieszalniku znalazł twardą, spaloną masę czekoladową, która lśniła i wspaniale pachniała. Spróbował jak smakuje i po raz pierwszy poczuł, jak czekolada rozpuszcza się w ustach. Był w siódmym niebie.

Od ponad 150 lat wytwórcy czekolady zarówno w Szwajcarii, jak i na całym świecie, próbują odkryć tajemnicę rodzinnej receptury czekolad Lindt. Do tej pory nikomu się to nie udało. Rozpływająca się w ustach czekolada Rudolphe’a Lindta pozostaje nie tylko synonimem znanej na całym świecie szwajcarskiej czekolady, ale też symbolem innowacyjności i wynalazczego talentu wziętych przedsiębiorców z tego małego kraju w sercu Europy: z ojczyzny czekolady Lindt.

Masa netto
200g
Cena za 100g
17,00 zł
Kraj pochodzenia
Włochy
Skład
Cukier, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (kokosowy, z nasion palmowych), mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, laktoza (z mleka), bezwodny tłuszcz mleczny, pasta z pistacji (1,3%), emulgator: lecytyny (sojowe), aromaty, ekstrakt słodowy jęczmienny. Może zawierać orzechy laskowe i inne orzechy. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum: 32%, masa mleczna minimum: 21%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...