Royal Family Durian Mochi

(210g)

Mochi z nadzieniem, z Duriana.

14,99 zł

Obecnie brak na stanie

Czy kiedykolwiek słyszeliście o Durianie? Zapewne tak, ponieważ sława tego owocu obiega cały świat. Z czego takiego on słynie? Ze swojego baaaardzo specyficznego zapachu :) A tak dokładniej, owoc ten uznawany jest za najbardziej śmierdzący na całym świecie. W Azji to prawdziwy HIT, który można spotkać na niemal każdym rogu. Nie musicie się specjalnie rozglądać. Wyczujecie go z daleka. Dla nas to prawdziwy CHALLENGE!

Co ciekawe, zapach Duriana jest na tyle intensywny, że nie może być on przewożony w środkach transportu miejskiego. Z centrum handlowego i innych tego typu budynków możecie również zostać wyproszeni ;)

Tym razem mamy dla Was Mochi czyli bardzo popularne w Japonii oraz innych azjatyckich krajach ciastka, ręcznie robione z kleistego ryżu lub mąki ryżowej. Są bardzo smaczne i mają wyjątkowo delikatną strukturę przypominającą nasze kluski śląskie :)

W opakowaniu znajdziecie pojedynczo, oddzielnie pakowane mochi o durianowym smaku.

Masa netto
210g
Cena za 100g
7,14 zł
Kraj pochodzenia
Tajwan
Skład
Maltoza, ryż kleisty, pasta z duriana (kanawalia szablasta, durian, cukier, maltoza, olej sojowy, aromat), cukier, substancja zagęszczająca (e1442), olej palmowy, barwnik naturalny (β-Karoten), konserwanty (Kwas sorbinowy).

Scrummy
Wczytywanie...