Zed Russian Roulette

(35.5g)

5 łamiszczęk w tajemniczych smakach z jedną z chilli. 

W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

2,99 zł

Dostępny

Rosyjska ruletka Zed Candy to cukierkowa odmiana rosyjskiej ruletki- czyli metoda pojedynku! Oryginalnie rewolwer jest ładowany nabojem, nie wiedząc, gdzie znajduje się kula. Gra toczy się, dopóki ktoś nie umrze. Na szczęście rosyjska ruletka Zed Candy jest mniej brutalna, ale ZED podaje Wam pięć łamiszczęk. Każda guma do żucia ma inny smak, nigdy nie wiesz na jaki trafisz TY!

Cynamon, kwaśna cytryna, jagoda czy truskawka są ok, ale nikt nie chce sięgnąć po wybuchowy smak chilli! :D Podejmiesz challenge?

Zed Candy to firma produkująca słodycze od ponad 50 lat z siedzibą w Dublinie w Irlandii. W ich ofercie można znaleźć między innymi gumy, żelki jelly beans, cukierki oraz łamiszczęki. Każdy ich produkt jest ciekawy i nieszablonowy. Eksportują swoje wyroby do ponad czterdziestu państw z całego świata i cały czas dynamicznie się rozwijają podbijając kolejne rynki.

Masa netto
35.5g
Cena za 100g
8,42 zł
Kraj pochodzenia
Irlandia
Skład
Glukoza, sacharoza, baza gumowa, syrop glukozowy, aromaty, skrobia modyfikowana, gliceryna,barwniki: E160a, koncentrat z czarnej marchwi, substancje glazurujące: wosk Carnauba, antyoksydant E321.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...