Hot Chip Challenge

(3g)

Ekstremalnie pikantny chips w posypce z jednej z najostrzejszych papryczek świata Carolina Reaper. 

39,99 zł

Obecnie brak na stanie

Hot Chip Challenge o co chodzi? Chodzi o jeden z najbardziej ekstremalnych chalengy na świecie! W opakowaniu znajduje się jeden, specjalnie zabezpieczony chips. Nie będzie z nim żartów. Jest on solidnie obsypany najostrzejszymi papryczkami świata: Carolina Reaper oraz Trinidad Moruga Scorpion. Osoby które podejmą wyzwania mogą doświadczyć załamania głosu, rozmytego widzenia, trudności w oddychaniu i innych przypadłości spotykanych po zjedzeniu ostrej papryki. Tutaj nie ma żartów. Zaopatrz się w dużo litrów mleka lub śmietany :D Ale pamiętaj o zachowaniu rozsądku, to wyzwanie jest dla hardcorów. Prosimy wziąć pod uwagę rozwagę, czy jesteś w stanie podołać wyzwaniu.

UWAGA! Produkt jest ekstremalnie pikantny, chronić oczy i używać rękawiczki ochronnej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wskazany dla osób z chorobami serca, astmą lub ciepiących na chorobę wrzodową, kobietom w ciąży. Unikać w przypadku alergii na ostrą paprykę, kapsaicynę lub w przypadku problemów zdrowotnych, zwłaszcza z układem trawiennym.

Zastrzeżenie:  Począwszy od zakupu, całe ryzyko związane z jego używaniem i spożywaniem, przechodzą w całości na Nabywcę.

Masa netto
3g
Cena za 100g
1 333,00 zł
Kraj pochodzenia
Czechy
Skład
Mąka kukurydziana (79%), olej słonecznikowy, papryczki (carolina reaper, trinidad moruga scorpion), węgiel aktywowany, sól.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...