Minute Maid Qoo Mikan Japan

(470ml)

Japoński napój z sokami pomarańczy i mandarynki, bez sztucznych dodatków.

Data ważności
2020-08-20
W koszyku
szt.
W magazynie
6 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

13,99 zł

Dostępny

Minute Maid Qoo Mikan Japan zawiera prawdziwe soki z owoców pomarańczy i mandarynki. Doskonale nawadnia swoim owocowym smakiem i minerałami które pochodzą z soków owocowych. Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników, dlatego ze spokojem możesz kupić je swoim dzieciom. :)

O marce Minute Maid

Jej początki sięgają 1945 roku kiedy podczas wojny firma Florida Foods Corporation sprzedawała amerykańskiej armii cudowny oraz innowacyjny wynalazek - skoncentrowany sok pomarańczowy w proszku.

Kiedy wojna się skończyła, postanowili wprowadzić produkt na rynek i zdecydowali się na sprzedaż schłodzonego, skoncentrowanego soku pomarańczowego do rozrabiania z wodą. Dzięki temu można było zrobić sok pomarańczowy bardzo szybko i co ważne, przez cały rok. To właśnie ze względu na szybkość oraz prostotę w przygotowaniu wymyślono nazwę soku Minute Maid.

Produkt odniósł duży sukces, dzięki czemu firma dynamicznie się rozwijała. To sprawiło, że w 1960 roku zainteresował się nią gigant - Coca-Cola Company, który postanowił wykupić markę Minute Maid.

Dzisiaj marka Minute Miad dominuje na świecie w produkcji soków i napojów. W Europie Środkowej, w tym w Polsce, znana jest pod nazwą Cappy.

Pojemność
470ml
Cena za 100ml
2,98 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Soki owocowe (pomarańcza, mandarynka), wysoko fruktozowy syrop kukurydziany, mandarynka, ekstarkt jabłkowy, aromat, środek zakwaszający, witamina C, barwnik karotenu.

Scrummy
Wczytywanie...