Yoo-Hoo Chocolate Peanut Butter Drink

(192ml)

Napój czekoladowy o smaku masła orzechowego.

3,99 zł

Obecnie brak na stanie

Yoo-hoo to produkt niezwykle oryginalny. Ciężko znaleźć na rynku coś podobnego. Co to jest? To napój czekoladowy! W tym małym kartonikowym opakowaniu kryję się coś jeszcze! Amerykanie opanowali produkty z tym składnikiem do perfekcji- a mowa o maśle orzechowym! Teraz możecie skosztować wyśmienitego połączenia czekolady i masła orzechowego w formie do picia. Mmmm :)

Został stworzony w 1926 przez Amerykanina o włoskich korzeniach Natale Olivieri. Wymyślił on napój czekoladowy, który nie psuł się tak jak mleczne napoje w czasie lata. Jego produkt bardzo spodobał się Amerykanom i do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością. Obecnie właścicielem marki jest Dr. Pepper Snapple Group.

Polecamy przed wypiciem wstrząsnąć kartonik, wtedy wszystkie składniki napoju się wymieszają, przez co odda swój prawdziwie czekoladowy smak.

Pojemność
192ml
Cena za 100ml
2,08 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Woda, wysokofruktozowy syrop kukurydziany , serwatka (z mleka) zawiera mniej niż 2%: kakao alkaizowane, odtłuszczone mleko w proszku, aromaty naturalne i sztuczne, kazeinian sodu (z mleka), sucha masa syropu kukurydzianego, fosforan wapnia, fosforan dwupotasowy , olej palmowy, guma guar, guma ksantanowa, mono- i diglicerydy, sól, przyprawy, lecytyna sojowa, witamina B3, sukraloza, palmitynian witaminy A, ryboflawina (witamina B2), witamina D3. Zawiera mleko oraz soję.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...