Rubicon Street Drinks Nimbu Pani

(330ml)

Napój niegazowany o smaku cytryny, kminku i mięty. 

Data ważności
2020-05-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

4,99 zł

Dostępny

Rubicon to jedne z najlepszych napojów jakie piliśmy! Edycja Street Drinks by Rubicon inspirowana jest recepturami z całego świata. Nimbu Pani to sekret orzeźwienia, który został znaleziony w Indiach i wykorzystywany w dalszych stronach Azji Południowej, jako napój, by pokonać ciepło. Nimbu Pani to pyszny gaszący pragnienie napój niegazowany o smaku cytrynowego kminku i mięty. 

Polecamy go wszystkim, a szczególnie prawdziwym smakoszom!

Rubicon, to bardzo popularne napoje o egzotycznych smakach w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe z sukcesem podbijają również rynki zagraniczne. Markę założyło dwóch byłych pracowników fabryki napojów. U jednego z założycieli w kuchni stworzyli pierwszy napój - nazywał się Passionade i był to gazowany napój o smaku marakui.
Firma rozwinęła się bardzo szybko. Obecnie posiadają dużą fabrykę w Milton Keynes w Anglii a ich napoje są liderem na rynku napojów egzotycznych w Wielkiej Brytanii.

Pojemność
330ml
Cena za 100ml
1,51 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Woda, sok cytrynowy (5%), cukier, aromaty, kwas (kwas cytrynowy), sól, naturalne aromat mięty z innymi naturalnymi aromatami, słodzik (glikozydy stewiolowe), ekstrakt z kminku.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...