Pokka Soursop Juice Drink

(300ml)

Napój o smaku owocu Soursop.

Data ważności
2021-08-21
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

5,99 zł

Dostępny

Przed wami produkt prosto z gorącej Malezji! Orzeźwiający napój z dodatkiem soku z egzotycznego owocu soursop - co to takiego, zapytacie? Jest to owoc drzewa Graviola (Flaszowiec), które rośnie w lasach tropikalnych Ameryki. Wielu uważa, że ten owoc, inaczej zwany Guanabaną, wspaniale wpływa na skórę, włosy i zdrowie. Spróbuj tego egzotycznego smaku, który niewątpliwie podbił już niejedno podniebienie. Napój również zawiera dodatkową porcję witaminy C :)

Pokka to japońska firma założona w 1957 roku. Na początku swojej działalności produkowali napoje cytrynowe. Z biegiem lat wprowadzali nowe produkty, takie jak napoje kawowe, herbaty, owocowe napoje gazowane i inne. Obecnie produkty Pokka eksportowane są do 50 państw na świecie. W wielu z nich zajmują dominującą pozycję na rynku. Tak jest między innymi w Singapurze oraz Malezji, gdzie również znajdują się fabryki Pokka.

Pojemność
300ml
Cena za 100ml
2,00 zł
Kraj pochodzenia
Malezja
Skład
Woda, sacharoza, sok z soursopu, stabilizator (E440), kwas cytrynowy (E330), kwas askorbinowy (E300), cytrynian sodu (E331), aromat.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...