Pepsi Crystal (591ml)

Nowy

Przeźroczysty napój gazowany Pepsi.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

16,99 zł

2,87 zł za 100ml

Opis

UWAGA! JUŻ JEST!

Mamy w Scrummy limitowaną edycję Pepsi Crystal! Śpiesz się bo ilość jest mocno ograniczona, a niewiadomo kiedy ponownie będzie dostępna!

Pierwszy raz firma Pepsi stworzyła białe Pepsi na początku lat ’90 i dostępna była w sklepach przez około rok. Żeby kupić ją ponownie trzeba było czekać aż 20 lat!

Jak to się stało, że ponownie wróciła na sklepowe półki? To wszystko dzięki konsumentom z USA. To oni zażądali, żeby koncern ponownie wyprodukował Pepsi Crystal. W 2015 roku na Twitterze, Youtube, Instagramie oraz Facebooku powstała kampania nawołująca do powrotu Pepsi Crystal. Zaangażował się w nią popularny w Ameryce youtuber L.A. Beast, który zorganizował ludzi do podpisywania petycji oraz angażowania się w kampanie w social media. Co ciekawe w Los Angeles powstało 15 billboardów, w którym proszono o powrót białej Pepsi. Jaka była odpowiedź koncernu? Nie mieli wyjścia, zgodzili się. I tak pod koniec 2015 roku stworzyli konkurs, w którym można było wygrać jeden z 13 tysięcy sześciopaków Pepsi. Następnie w 2016 roku wypuścili małą partię w Kanadzie oraz USA i teraz w 2017 roku wypuścili trzecią niewielką partię Pepsi Crystal. Przez to, że Pepsi Crystal jest wyjątkowa i pożądana przez wszystkich fanów marki oraz kolekcjonerów, to na portalach aukcyjnych cena za butelkę wynosi nawet kilkadziesiąt złotych. Czy Pepsi pojawi się w przyszłości ponownie? Niewiadomo. Dlatego nie masz na co czekać!

Więcej informacji

Pojemność591ml
Cena za 100ml2,87 zł
ProducentPepsiCo
Kraj pochodzeniaUSA
SkładWoda gazowana, wysokofruktozowy syrop kukurydziany, kwas fosforowny, kwas cytrynowy, konserwant (benzoesan sodu), cytrynian sodu, kofeina, guma arabska, aromat. Zawiera kofeinę, nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.
Data ważności05.11.2018

Produkty powiązane