Fazer Aarrearkku Wine Gums

(180g)

Mix żelków owocowych i lukrecjowych.

Data ważności
2022-06-29
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

9,99 zł 6,99 zł

Dostępny

Aarrearkku to dzika mieszanka od legendarnej firmy Fazer. Ta 180 gramowa torebka pełna skarbu, przeniesie Was w podróż smaków połączenia lukrecjowych żelków, pastylek z owocowymi smakami. Idealna propozycja dla fanów lukrecji, oraz dla tych którzy chcieliby rozpocząć swoją podróż po lukrecjowych smakach.

W paczce znajdziecie lukrecjowe podłużne pastylki, kolorowe żelki w kształcie egzotycznych zwierzątek lub mini diamencików z pieniążkami oraz czarne pastylki lukrecjowe ze wzorami pirackimi.

Znajdź swój skarb i pokochaj go! :D

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
180g
Cena za 100g
3,88 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
-30%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...