Fazer Dumle Liquorice 220g

(220g)

Karmelki o smaku lukrecjowym,oblane mleczną czekoladą.

16,99 zł

Obecnie brak na stanie

Cukierków Dumle chyba nie trzeba nikomu przedstawiać :) Mamy dla Was cudowną nowość od Fazer'a prosto z Finlandii! To cukierki wypełnione gęstym toffi o smaku lukrecjowym! Oczywiście każdy pokryty jest idealną, mleczną czekoladą :) Fani lukrecji z pewnością będą w 7 niebie :)

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu. Następnie 17 września 1831 roku otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. W 1897 roku została otwarta nowa czteropiętrowa fabryka w Tehtaankatu w centrum Helsinek.

Waga
220g
Cena za 100g
7,72 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Syrop glukozowy, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), pełne mleko w proszku, masło kakaowe, serwatka w proszku (z mleka), melasa, aromaty, masa kakaowa, mleko, oddtłuszczone mleko w proszku, sól, emulgator (lecytyna sojowa).Masa kakaowa min 30% w czekoladzie mlecznej.Może zawierać orzechy, migdały i pszenicę.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...