Fazer Super Salmiakki Pastilles

(40g)

Słone, lukrecjowe pastylki z dodatkiem mentolu.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Super Salmiakki to kolejna propozycja od firmy Fazer. Tym razem lukrecjowe pastylki z zawartością chlorku amonu, znane jako powodujące uczucie drętwienia na języku dodatkowo wzbogacone są mentolem! To połączenie z pewnością spotęguje doznanie odrętwienia ;) Przekonaj się sam i wpróbuj jak najszybciej.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu. Następnie 17 września 1831 roku otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. W 1897 roku została otwarta nowa czteropiętrowa fabryka w Tehtaankatu w centrum Helsinek.

Waga
40g
Cena za 100g
14,98 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, modyfikowana skrobia ziemniaczana, zagęszczacz (E414), chlorek amonu, ekstrakt lukrecji, aromat, syrop glukozowo-fruktozowy, środek glazurujący (E903). Produkt zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinny unikać nadmiernego spożywania.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...