Haribo Lacaroo Cranberry

(125g)

Drażetki lukrecjowe w skorupce o smaku żurawinowym.

8,99 zł

Obecnie brak na stanie

Haribo Lacaroo Cranberry to nowa propozycja od naszych zachodnich sąsiadów. To dropsy, o intensywnym, lukrecjowym wnętrzu. Brzmi banalnie, ale uwaga teraz :D Mięciutkie wnętrze otacza pyszna skorupka o smaku żurawinowym. Wspaniała kombinacja dwóch, zupełnie przeciwnych smaków zapewni Ci nieznane jak dotąd doznanie smakowe :D

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
125g
Cena za 100g
7,19 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, Syrop glukozowy; skrobia; brązowy syrop cukrowy; Ekstrakt lukrecji (3% w przeliczeniu na udział lukrecji), sól morska, aromaty, substancja żelująca (agar), koncentraty z owoców i roślin (marchew, krokosz barwierski, cytryny, hibiskus), żelatyna, kwas cytrynowy, substancja glazurująca (wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba).Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...