Fazer Tyrkisk Peber Hot&Sour

(150g)

Mix dropsów lukrecjowych o ostro-kwaśnym smaku.

11,99 zł

Obecnie brak na stanie

Jesteś fanem lukrecji lub słodyczy ekstremalnych? Oto idealny produkt dla Ciebie! Fazer stworzył mieszankę dla prawdziwych hardcorów. To wściekłe, lukrecjowe dropsy z dodatkiem chlorku amonu, przeplatane owocowym, kwaśnym smakiem! To nie wszystko! Cukierki mają jeszcze posmak pieprzu co powoduje niesamowity ognisty, smak. Takiego produktu na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej! Podejmiesz wyzwanie? :)

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
150g
Cena za 100g
7,99 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, ekstrakt z lukrecji, chlorek amonu, kwas cytrynowy, sól, olej roślinny, aromaty (w tym naturalne aromaty pieprzowe), barwniki (E120, E133, E160a).Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinny unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...