Katjes Lakritz Batzen

(200g)

Lukrecjowe żelki  w słodkiej otoczce.

Data ważności
2020-01-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka!
Dostawa w ciągu
1-2 dni

6,99 zł 6,29 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Fani lukrecji! Jesteście tutaj? Jeśli tak, to bardzo się cieszymy. Mamy dla Was kolejne wydanie popularnych żelków od Katjes. Tym razem producenci kultowych kotków przygotowali dla Was miękkie pikantne lukrecję w słodkiej, cukrowej posypce. Dodatkowo jak każde żelki od Katjes są one odpowiednie dla wegetarian.

Katjes to popularna firma Niemczech produkująca żelki. Jej nazwa po holendersku oznacza mały kotek. Dlaczego? Wszystko zaczęło się w 1950 roku w Niemczech kiedy Klaus Fassin założył firmę produkującą lukrecjowe żelki w kształcie kotków. Przepis na nie pochodził z Sycylii, a dostał go od swojego ojca. Kotki odniosły duży sukces, dzięki czemu została zachęcona do poszerzenia oferty. Dzisiaj Katjes jest trzecim największym producentem na niemieckim rynku słodyczy za Haribo i Storck. Ich produkty wyróżniają się wysoką jakością, ponadto są wegetariańskie oraz nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.

Waga
200g
Cena za 100g
3,15 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia, syrop glukozowo-fruktozowy, sok z lukrecji 5%,brązowy syrop cukrowy, aromat, olejek kopru.Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.
-10%

Related products

Scrummy
Wczytywanie...