Katjes Katzen Pfotchen

(200g)

Miękkie lukrecjowe żelki w kształcie łapek kota.

Data ważności
2022-05-31
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

5,99 zł

Dostępny

Fani lukrecji! Jesteście tutaj? Jeśli tak, to bardzo się cieszymy. Mamy dla Was kolejne wydanie popularnych żelków od Katjes. Tym razem producenci kultowych kotków przygotowali dla Was miękką słodko-pikantną lukrecję w kształcie łapek kota. Dodatkowo jak każde żelki od Katjes są one odpowiednie dla wegetarian.

Katjes to popularna firma Niemczech produkująca żelki. Jej nazwa po holendersku oznacza mały kotek. Dlaczego? Wszystko zaczęło się w 1950 roku w Niemczech kiedy Klaus Fassin założył firmę produkującą lukrecjowe żelki w kształcie kotków. Przepis na nie pochodził z Sycylii, a dostał go od swojego ojca. Kotki odniosły duży sukces, dzięki czemu została zachęcona do poszerzenia oferty. Dzisiaj Katjes jest trzecim największym producentem na niemieckim rynku słodyczy za Haribo i Storck. Ich produkty wyróżniają się wysoką jakością, ponadto są wegetariańskie oraz nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,00 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, syrop glukozowo-fruktozowy, sok z lukrecji 8,5%, syrop z brązowego cukru, aromaty, ekstrakty roślinne, olej roślinny (słonecznikowy), substancja glazurująca (wosk pszczeli, biały i żółty). Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...