Haribo Konfekt

(200g)

Mieszanka lukrecjowych i owocowych żelków.

Data ważności
2020-11-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

8,99 zł

Dostępny

Jedni ją kochają, a drudzy nienawidzą. O czym mowa? Oczywiście o lukrecji! Haribo Konfekt to wspaniała mieszanka, która zawróci w głowie nie jednej osobie :) Paczka jest pełna wariacji na temat lukrecji. Znajdziecie w niej pikantne lukrecje w połączeniu z takimi smakami jak: kokos, cytryna, pomarańcza i malina :D To obowiązkowa pozycja dla koneserów.

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Waga
200g
Cena za 100g
4,50 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Brązowy syrop cukrowy, syrop glukozowy, cukier, mąka pszenna, laktoza (z mleka), dekstroza, wiórki kokosowe, ekstrakt z lukrecji (3%), mleko w proszku, olej palmowy, aromaty, sól fiziologiczna, żelatyna, koncentraty owoców oraz roślin (jabłka, buraki, papryka, marchew, szafran, pomidor, dynia), kwas cytrynowy, substancja glazurująca (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba).Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...