Haribo Konfekt

(200g)

Mieszanka lukrecjowych i owocowych żelków.

Data ważności
2022-04-30
W koszyku
szt.
W magazynie
10 szt.
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

6,99 zł

Dostępny

Jedni ją kochają, a drudzy nienawidzą. O czym mowa? Oczywiście o lukrecji! Haribo Konfekt to wspaniała mieszanka, która zawróci w głowie nie jednej osobie :) Paczka jest pełna wariacji na temat lukrecji. Znajdziecie w niej pikantne lukrecje w połączeniu z takimi smakami jak: kokos, cytryna, pomarańcza i malina :D To obowiązkowa pozycja dla koneserów.

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Masa netto
200g
Cena za 100g
3,50 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Brązowy syrop cukrowy, syrop glukozowy, cukier, mąka pszenna, laktoza (z mleka), dekstroza, wiórki kokosowe, ekstrakt z lukrecji (3%), mleko w proszku, olej palmowy, aromaty, sól fiziologiczna, żelatyna, koncentraty owoców oraz roślin (jabłka, buraki, papryka, marchew, szafran, pomidor, dynia), kwas cytrynowy, substancja glazurująca (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba).Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...