Haribo Sali-Kritz

(200g)

Słone drażetki lukrecjowe w słodkiej otoczce.

Data ważności
2021-03-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

8,99 zł

Dostępny

Haribo Sali-Kritz to ok 3cm drażetki o intensywnym, słonym. lukrecjowym wnętrzu. Spokojnie, każdy z nich ma odrobinę słodyczy, a to dzięki słodkiej otoczce każdego cukierka :) Haribo uwielbia kombinacje z lukrecją, dlatego nie możesz przegapić również tej :)

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Waga
200g
Cena za 100g
4,50 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, skrobia, brązowy syrop cukrowy, aromaty, ekstrakt lukrecji (3% w przeliczeniu na udział lukrecji), koncentraty z owoców i roślin (szafran, marchew, spirulina, cytryna, jabłko, hibiskus), barwnik: dwutlenek tytanu, żelatyna, kwas cytrynowy, substancja glazurująca (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba)Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...