Katjes Lakritz Intense

(150g)

Intensywne żelki lukrecjowe w kształcie kotków.

Data ważności
2021-07-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

5,99 zł

Dostępny

Słyszeliście o niemieckich żelkach Katjes? Mamy dla Was nowość w naszym sklepie! Podwójna dawka lukrecji! Te niewinne kotki, potrafią naprawdę zaskoczyć! Dzięki dodatkowej porcji soku z lukrecji, będą one w stanie zaspokoić prawdziwych fanów tej niezwykłej rośliny. Dlaczego są wyjątkowe? Są produktem odpowiednim dla wegetarian, czyli do ich produkcji nie używa się żelatyny pochodzenia zwierzęcego, prócz tego nie zawierają sztucznych barwników.

Katjes to popularna niemiecka firma produkująca żelki. Jej nazwa po holendersku oznacza mały kotek. Dlaczego? Wszystko zaczęło się w 1950 roku kiedy Klaus Fassin założył firmę produkującą lukrecjowe żelki w kształcie kotków. Przepis na nie pochodził z Sycylii, a dostał go od swojego ojca. Kotki odniosły duży sukces, dzięki czemu została zachęcona do poszerzenia oferty. Dzisiaj Katjes jest trzecim największym producentem na niemieckim rynku słodyczy za Haribo i Storck. Ich produkty wyróżniają się wysoką jakością, ponadto są wegetariańskie oraz nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.

Masa netto
150g
Cena za 100g
3,99 zł
Kraj pochodzenia
Niemcy
Skład
Cukier, syrop glukozowy, 22% soku z lukrecji, skrobia modyfikowana, brązowy syrop cukrowy, syrop glukozowo-fruktozowy, naturalny aromat, olej roślinny (słonecznikowy), substancje glazurujące: wosk pszczeli, biały i żółty. Zawiera lukrecję – osoby cierpiące na nadciśnienie powinny unikać spożycia w nadmiernych ilościach.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...