Haribo Super Piratos Zobacz większe

Haribo Super Piratos (360g)

Nowy

Mocne i słone lukrecjowe talarki.

Więcej szczegółów

Dostawa już od 9,99zł Wysyłka z Polski w 24h

14,99 zł

4,16 zł za 100g

Opis

Mamy coś dla mega hardcorowych, lukrecjowych piratów i korsarzy, którzy nie boją się smaku słonej lukrecji! Co to jest? To odmiana lukrecji z dodatkiem chlorku amonu. Popularna jest w Skandynawii, Holandii i północnych Niemczech. Chlorek amonu nadaje lukrecji cierpkiego, słonego smaku, jest piekąca oraz powoduje wrażenie opisywane jako utrata czucia na języku. Uwaga Haribo Super Piratos są jeszcze mocniejsze i wyraziste od zwykłych Haribo Piratos! Na uwagę zasługuje wielka paczka 360g - prawie dwa razy większa niż standardowe.

Haribo to firma z bogatą 100-letnią historią. Założył ją w mieście Bonn młody cukiernik - Hans Riegel. Nazwa Haribo wzięła się ze skrótu pierwszych dwóch liter jego imienia, nazwiska oraz rodzinnego miasta. W ciągu stu lat z małej rodzinnej firmy, Haribo stało się międzynarodowym przedsiębiorstwem znanym i cenionym na całym świecie.

Więcej informacji

Waga360g
Cena za 100g4,16 zł
ProducentHaribo
Kraj pochodzeniaNiemcy
SkładSyrop glukozowy, cukier, zagęstnik (guma arabska), skrobia kukurydziana, amoniak, ekstrakt z lukrecji (3%), sól ,aromat, kolor (biochar), olej roślinny (kokosowy, z ziaren palmowych), środki glazurujące (wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba). Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.
Data ważności28.02.2019