Fazer Tyrkisk Peber Hot&Sour 20g

(20g)

Miękka lukrecja z kwaśno-pikantnym posmakiem.

Data ważności
2022-11-10
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

1,99 zł

Dostępny

Jesteś fanem lukrecji lub słodyczy ekstremalnych? Oto idealny produkt dla Ciebie! Fazer stworzył wyśmienitą przekąskę na raz. To miękka lukrecja z dodatkiem chlorku amonu, przeplatana kwaśnym posmakiem! Po mimo niewielkiego rozmiaru ta słona lukrecja smakuję jak wszystkie ognisto wściekłe produkty Tyrkisk Peber.

Karl Fazer urodził się w Helsinkach w 1866 roku i od najmłodszych lat uwielbiał łączyć smaki. Zapragnął zostać cukiernikiem i uczył się swego fachu w Berlinie, Paryżu i Sankt Petersburgu w uznanej cukierni G. Berrina. Następnie 17 września 1891 roku, po zdobyciu doświadczenia w zawodzie, otworzył francusko-rosyjską cukiernię przy Kluuvikatu 3 w Helsinkach. Popyt na produkty Fazera rósł proporcjonalnie z ich różnorodnością. Wraz z rozwojem Karl w 1897 postanowił tworzyć słodycze przemysłowo, dla szerokiego grona odbiorców. Właśnie w tym roku otworzył nową czteropiętrową fabrykę w Tehtaankatu w centrum Helsinek. Karl Fazer zmarł jesienią 1932 r. w wieku 66 lat, ale firma cały czas się rozwija. Warto dodać, że do dziś Fazer jest firmą rodzinną i pracuje w niej już czwarte pokolenie Karla Fazera.

Masa netto
20g
Cena za 100g
9,95 zł
Kraj pochodzenia
Finlandia
Skład
Cukier, mąka pszenna, syrop glukozowy, melasa, ekstrakt z lukrecji, skrobia pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy), chlorek amonu, żelatyna, stabilizatory (E420, E422), sól, aromaty, barwnik (E153). Może zawierać mleko.Zawiera lukrecję, osoby chore na nadciśnienie powinny unikać nadmiernego spożycia.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...