Pop Rocks Dips Sour Apple

(18g)

'Srzelające' cukierki z lizakiem o smaku jabłkowym.

Data ważności
2021-07-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

4,99 zł

Dostępny

Przed Wami specjalne wydanie Pop Rocks'ów! Tym razem oprócz znanych cukierków o smaku zielonych jabłek otrzymacie również specjalny lizak, który można maczać w kwaśnym proszku. Jeszcze jedną niespodzianką jest tatuaż, który łatwo wykonać za pomocą odrobiny wody :) Polecamy wszystkim fanom serii i tym, którzy jeszcze nie próbowali słynnego strzelającego przysmaku.

Pop Rocks to marka, tak znana w USA, że wszystkie słodycze tego typu są tak nazywane. Co to właściwie jest? To cukierki, które strzelają w buzi wydając charakterystyczny dźwięk. Są bardzo popularne również wśród youtuberów, którzy nagrywają challange. Popijają wtedy cukierki napojem gazowanym przez co wytwarza się dużo piany - spróbuj i Ty :)

ROCKS POP, z siedzibą w Atlanta GA, to firma, która powstała w 1979 roku. Jest obecnie największym na świecie producentem i sprzedawcą "strzelających" słodyczy. Eksportują je do wielu państw na całym świecie.

Waga
18g
Cena za 100g
27,72 zł
Kraj pochodzenia
Hiszpania
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, laktoza (mleczny cukier), kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, aromat, barwnik (E150d), tworzony przy użyciu dwutlenku węgla.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...