Pop Rocks Dips Sour Strawberry

(18g)

'Srzelające' cukierki z lizakiem.

5,99 zł

Obecnie brak na stanie

Przed Wami specjalne wydanie Pop Rocks'ów! Tym razem oprócz znanych cukierków o smaku Truskawki otzrymacie również specjalny lizak, który można maczać w kwaśnym proszku. Polecamy wszystkim fanom serii i tym, którzy jeszcze nie próbowali słynnego strzelającego przysmaku.

Pop Rocks to marka, tak znana w USA, że wszystkie słodycze tego typu są tak nazywane. Co to właściwie jest? To cukierki, które strzelają w buzi wydając charakterystyczny dźwięk. Są bardzo popularne również wśród youtuberów, którzy nagrywają challange. Popijają wtedy cukierki napojem gazowanym przez co wytwarza się dużo piany - spróbuj i Ty :)

ROCKS POP, z siedzibą w Atlanta GA, to firma, która powstała w 1979 roku. Jest obecnie największym na świecie producentem i sprzedawcą "strzelających" słodyczy. Eksportują je do wielu państw na całym świecie.

Waga
18g
Cena za 100g
33,28 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, laktoza (mleczny cukier), kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, sztuczny aromat, sztuczny barwnik (E129), tworzony przy użyciu dwutlenku węgla. Barwnik E129 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...