Bazooka Juicy Drop Gummy Dip N Stix Knock-out Punch USA

(96g)

Żelki z kwaśnym żelem o smaku ponczu. 

Data ważności
2024-04-14
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

19,99 zł

Dostępny
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Viralowe produkty na wyciągnięcie ręki! Bazooka Juicy Drop Gummy - połączenie słodyczy, z kwaśnym żelem, który zawróci Ci w głowie. To intrygujące połączenie pozwala czerpać przyjemność z żelków, które podczas degustacji barwią Twój język na czerwony kolor. Ale to nie wszystko, żelki te możesz maczać w specjalnym kwaśnym żelu, który znajduję się w środku opakowania.

Czy jesteś gotowy mentalnie na to wyzwanie z Tik Toka? Czy jesteś na tyle odważny, aby spróbować to krejzolstwo? Poddaj się tej słodkiej, kwaśnej, czerwonej przygodzie!

Produkowane w USA.

Pojemność
96g
Cena za 100g
20,82 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Gumy: cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia ziemniaczana, woda, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), kwasy (kwas winowy, kwas jabłkowy), aromaty, żelatyna wołowa, barwnik (E129), kwaśny żel: syrop glukozowy, cukier, woda, dekstryna, kwas (kwas jabłkowy), substancja zagęszczająca (guma arabska, pektyny), regulatory kwasowości (cytryniany sodu), substancja konserwująca (sorbinian potasu), aromaty, barwnik (E129).Barwnik E129 może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...