Makedoniko Greek Tahini with Chios mastic

(350g)

Grecka pasta sezamowa z mastyksem chios. 

29,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

To zdecydowanie produkt, który powinien się znaleźć w każdej kuchni! Pasta Sezamowa Tahini marki Makedoniko z dodatkiem mastyksu chios, to pasta sezamowa przygotowana z uprażonych, a następnie zmielonych ziaren sezamu. 

Macedonian Tahini to idealny sposób na uzyskanie wszystkich składników odżywczych zawartych w sezamie, czyli kombinacji białek, aminokwasów i witamin. Rozkoszuj się smakiem mastyksu Chios!  Mastyks to miękka, aromatyczna żywica naturalna, pozyskiwana z balsamu wyciekającego z drzewa pistacji kleistej (Pistacia lentiscus), rosnącego w obszarze śródziemnomorskim.

Macedonian Tahini to tradycyjny składnik zarówno kuchni greckiej, jak i kuchni Bliskiego Wschodu. 

Pasta sezamowa ma bardzo szerokie zastosowanie, lecz najważniejszy jest jej specyficzny sezamowo-maślany smak. Bez żadnych konserwantów ani ulepszaczy smaku! Znajduje się w niej tylko to co najbardziej wartościowe w ziarnach sezamu. Niezwykle bogata w żelazo i magnez. Zawarte w niej witaminy i minerały chronią nasz organizm przed wieloma chorobami oraz... spowalniają procesy starzenia :)

Masa netto
350g
Cena za 100g
8,57 zł
Kraj pochodzenia
Grecja
Skład
Tachini (mielony sezam) 65%, cukier brązowy, mastyks Chios (0,5%), olejek eteryczny z mastyksu Chios, olej palmowy, emulgator: lecytyna sojowa.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...