Hershey's Sundae Dream Double Chocolate Syrup

(425g)
Bardzo gęsty, podwójnie czekoladowy sos. Idealny do deserów.

Data ważności
2021-09-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-2 dni

25,99 zł

Dostępny
Hershey's Sundae Dream Double Chocolate Syrup to wielozadaniowe narzędzie niezbędne w każdej kuchni! Klasyczny smak czekolady legendarnej firmy z USA świetnie pasuje do lodów czy innych deserów. Można także dodać go do mleka i zrobić sobie czekoladowego napój, zarówno na ciepło jak i zimno!

Firma The Hershey Company założona przez Milton Snavely Hershey’a istnieje od 1894 roku. Obecnie firma The Hershey Company zatrudnia około 16 tysięcy pracowników, sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach, a ich marki są jednymi z najpopularniejszych na całym globie. Jest to największy producent czekolady w USA oraz jeden z największych na świecie. Do najpopularniejszych marek Hershey’s należą: Hershey’s Chocolate, Reese’s Peanut Butter Cups, Twizzlers, Kisses, Ice Breakers, Pay Day, Almond Joy, Zero.

Waga
425g
Cena za 100g
6,12 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, cukier, woda, syrop kukurydziany, kakao przetwarzane alkaliami, kakao, zawiera 2% lub mniej; zmodyfikowana skrobia kukurydziana, substancja konserwująca (sorbinian potasu), sól, mono i diglicerydy, emulgator (polisorbat 60), guma ksantanowa, wanilina, aromat.
Nowy

Related products

Scrummy
Wczytywanie...