Cadbury Chocolate Spread 400g

(400g)

Krem czekoladowy.

24,99 zł

Obecnie brak na stanie

Krem czekoladowy, to jest to, co łasuchy lubią najbardziej! Jesli do tego jest to krem od Cadbury to oznacza podwójne szczęście. Zatrać się w kremowym Cadbury Spread!

Firma Cadbury ma bardzo bogatą historią. Jej początki sięgają roku 1824, kiedy to John Cadbury rozpoczął działalność, w której sprzedawał herbaty, kawy oraz napoje czekoladowe w swojej kawiarni w Birmingham. Wkrótce potem dołączył do niego jego brat Benjamin. Firma rozwijała się bardzo dobrze, doceniona została nawet przez samą królową Wiktorię, której dostarczali swoje wyroby.
Firmę po braciach Cadbury przejęli synowie Johna Cadbury - Richard oraz George. Rozwinęli przedsiębiorstwo oraz po wynalezieniu technologii produkcji tabliczek czekolady na początku XX wieku, stworzyli linię do produkcji słynnej czekolady Cadbury Dairy Milk. Wyróżniała się większą zawartością mleka od konkurencyjnych czekolad.
Obecnie Cadbury jest własnością amerykańskiej firmy Mondelez. Jej produkty znane są niemal na całym świecie i do dzisiaj zachwycają swoim smakiem.

Waga
400g
Cena za 100g
6,25 zł
Kraj pochodzenia
Anglia
Skład
Cukier, olej roślinny (rzepakowy, palmowy), czekolada mleczna (mleko, cukier, masa kakaowa), mleko w proszku, kakao niskotłuszczowe, serwatka w proszku (z mleka), emulgator (lecytyna słonecznikowa), aromaty. Może zawierać soję oraz orzechy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...