Carambar Caramel Spread

(350g)

Karmelowy krem do smarowania z kakao. 

Data ważności
2023-10-06
W koszyku
szt.
W magazynie
Sporo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

29,99 zł 17,99 zł

Dostępny

Carambar to jedne z najbardziej popularnych francuskich cukierków produkowanych od 1954 roku. To ciągnące, rozpuszczające się w ustach karmelki. Ale co powiecie na krem do smarowania Carambar? Posmaruj swoją kanapkę, naleśnika czy goferka wyśmienitym karmelowym kremem. 

Carambar & Co, czyli firma która jest producentem cukierków Carambar posiada w swoim portfolio takie marki jak: Carambar, Terry's, Lutti, Kréma, Katjes,  La Pie qui Chante, Malabar, Vichy, Suchard oraz Poulain, co czyni ją jedną z największych firm produkujących słodycze we Francji.

Co ciekawe nazwa tych cukiereczków wzięła się z tego, że na wewnętrznej stronie opakowania cukierków można znaleźć żarty. Są one jednak na tyle słabe, że we Francji suchar (czyli kiepski żart) nazywany jest żartem Carambar. :)

Masa netto
350g
Cena za 100g
5,14 zł
Kraj pochodzenia
Francja
Skład
Cukier, olej słonecznikowy, chude kakao w proszku (7%), karmelizowane mleko w proszku, serwatka (z mleka) w proszku, maltodekstryna, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, pełne mleko w proszku, emulgator (lecytyny słonecznikowe), orzechy laskowe, aromat, sól. Może zawierać soję i inne orzechy.
-40%

Scrummy
Wczytywanie...