Kracie Popin Cookin DIY Neri Candy Land Kit

(42g)

Zestaw DIY Popin Cookin Neri Candy Land.

Data ważności
2021-12-30
W koszyku
szt.
W magazynie
Dużo
Dostawa w ciągu
1-4 dni robocze

29,99 zł

Dostępny

Popin Cookin japońskiej firmy Kracie to produkty jedyne w swoim rodzaju. Są to zestawy do samodzielnego przyrządzania słodyczy oraz takich potraw jak pizza, sushi, hamburgery itp. Jest to bez wątpienia świetna i pyszna zabawa przez co zyskały ogromną popularność na całym świecie.

Ten zestaw zawiera saszetki, zawierające 5 kolorów jadalnej plasteliny oraz specjalne narzędzia i formy, dzięki którym będziemy w stanie stworzyć niesamowite słodycze. W tym przypadku najważniejsza będzie Wasza kreatyność. Mieszaj kolory, używaj foremek i twórz wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy. 

Jak zwykle, w Popin Cookin nie znajdziecie sztucznych konserwantów i barwników.

Masa netto
42g
Cena za 100g
71,40 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, dekstryna, oleje i tłuszcze roślinne, syrop skrobiowy, żelatyna, skrobia, glukoza, jogurt, sorbitol, substancja żelująca (alginian sodu), regulator kwasowości, emulgatory, gliceryna, barwniki (gardenia, barwniki roślinne, barwnik atramentu, spirulina, karotenoidy, szafran żółty), aromaty, środki rozjaśniająceWartość energetyczna: 174kcalBiałko 0,4 gTłuszcze: 4,4 gWęglowodany: 35gSód: 0 mgInformacje o alergen: Zawiera mleko, soję, kalmary, żelatynę

Scrummy
Wczytywanie...