Kracie Popin Cookin DIY Crepe Shop

(27g)

Japoński zestaw Popin Cookin z naleśnikami.

29,99 zł

Obecnie brak na stanie

Popin Cookin japońskiej firmy Kracie to produkty jedyne w swoim rodzaju. Są to zestawy do samodzielnego przyrządzania słodyczy oraz takich potraw jak pizza, sushi, hamburgery itp. Jest to bez wątpienia świetna i pyszna zabawa przez co zyskały ogromną popularność na całym świecie.

Ten zestaw zawiera 6 saszetek, dzięki którym będziemy w stanie przyrządzić 3 kozackie naleśniki. Całość gwarantuję masę zabawy i dzięki Popin Cookin będziemy się mogli poczuć się jak właściciele własnej naleśnikarni. Co ciekawe, do przygotowania potrzebna będzie również mikroforalówka.

Jak zwykle, w Popin Cookin nie znajdziecie sztucznych konserwantów i barwników.

Waga
27g
Cena za 100g
111,07 zł
Kraj pochodzenia
Japonia
Skład
Cukier, skrobia, glukoza, olej roślinny, dekstryna, syrop kukurydziany, kakao w proszku, sól, białko jaj w proszku, białko mleka, laktoza (z mleka), skrobia modyfikowana, barwniki naturalne (karmel, pigment roślinny, gardenia, flawonoid, karotenoid, spirulina), węglan wapnia, aromaty, kazeinian sodu, środek żelujący (alginian sodu), emulgator (lecytyna sojowa), fosforan wapnia, środek zakwaszający, zagęszczający polisacharyd, środek rozjaśniający.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...