Gold Kili Instant Honey Ginger Latte

(250g)

Napój w proszku o smaku imbirowo-miodowej latte. Opakowanie zawiera 10 saszetek.

21,99 zł

Obecnie brak na stanie

Gold Kili Instant Honey Ginger Latte to kremowy napój, który jest perfekcyjnym połączeniem kremowej latte z miodowo-imbirowym smakiem. Gold Kili Instant Latte można przygotować na dwa sposoby - na ciepło i zimno, a do tego jest to bardzo proste i szybkie. Opakowanie zawiera 10 oddzielnie zapakowanych saszetek, każda do przygotowania jednej porcji napoju.

Gold Kili to firma z Singapuru, która podbiła tamtejszy rynek napojów instant. Istnieje już od ponad 20 lat i bez trudu ich napoje można znaleźć we wszystkich głównych supermarketach, sklepach, a także w większości kawiarni w Singapurze. Ponadto na arenie międzynarodowej Gold Kili eksportuje swoje wyroby do ponad 30 krajów. Nic dziwnego, że ta firma osiągnęła taki sukces!

Sposób przygotowania:

Na ciepło: wsyp zawartość saszetki do kubka, wlej gorącą wodę i dokładnie zamieszaj. Rekomendowana ilość wody to 320 ml, ale możesz dodać jej mniej lub więcej jeśli zależy Ci na mocniejszym lub mniej intensywnym smaku.

Na zimno: wsyp zawartość saszetki do kubka, wlej gorącą wodę do połowy kubka, a następnie dobrze zamieszaj. Po dokładnym rozpuszczeniu proszku dodaj kostki lodu i zamieszaj. Możesz również dodać zimną wodę. Rekomendowana ilość wody to 160 ml.

Masa netto
250g
Cena za 100g
8,80 zł
Kraj pochodzenia
Singapur

Related products

Scrummy
Wczytywanie...