Gold Kili Instant Ginger Drink No Sugar

(50g)

Napój w proszku z imbiru- bez dodatku cukru. Opakowanie zawiera 10 saszetek.

Data ważności
2021-09-14
W koszyku
szt.
W magazynie
9 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

15,99 zł

Dostępny

Gold Kili Instant Ginger Drink to napój w proszku produkowany przy użyciu tylko najwyższej klasy imbiru.Bez żadnych sztucznych dodatków, a przede wszystkim cukru! Optymalnie zachowuje swój naturalny smak. Napój ten może Cię wspaniale orzeźwić w upalne dni albo przyjemnie ogrzać w domku pod kołderką. :) Wybór należy do Ciebie czy spożyjesz go na ciepło czy na zimno. Dla każdego i o każdej porze!

Imbir uznawany jest za jeden z najstarszych naturalnych środków leczniczych o ponad 2000 letniej historii, uprawiany był po raz pierwszy jako środek spożywczy i leczniczy w Indiach i Chinach. Zawiera wiele związków przeciwzapalnych i przeciwutleniających, takich jak beta-karoten, kapsaicyna, kwas kofeinowy i gingerole.

Gold Kili to firma z Singapuru, która podbiła tamtejszy rynek napojów instant. Istnieje już od ponad 20 lat i bez trudu ich napoje można znaleźć we wszystkich głównych supermarketach, sklepach, a także w większości kawiarni w Singapurze. Ponadto na arenie międzynarodowej Gold Kili eksportuje swoje wyroby do ponad 30 krajów. Nic dziwnego, że ta firma osiągnęła taki sukces!

Waga
50g
Cena za 100g
31,98 zł
Kraj pochodzenia
Singapur
Skład
Ekstrakt z imbiru 100%.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...