Gold Kili Instant Red Date Tea

(180g)

Napój w proszku o smaku czerwonych daktyli, owocu longanu oraz miodu. Opakowanie zawiera 10 saszetek.

13,99 zł

Obecnie brak na stanie
Wydaj 200,00 zł by zyskać darmową dostawę!

Gold Kili Instant Red Date Tea to napój instant o bardzo egzotycznym smaku. Jego głównym składnikiem są czerwone daktyle. Nazwa jest bardzo myląca, bo nie mają one nic wspólnego ze znanymi nam daktylami. Czerwone daktyle, inaczej nazywane jujuba, chińskie daktyle, czy głożyna, to owoce krzewu lub niewielkiego drzewa występującego w Europie południowej, Indiach, Himalajach, czy Chinach. Kształtem przypominają śliwki, natomiast w smaku - jabłka. Cenione są nie tylko ze względu na smak, ale też na ich właściwości prozdrowotne. Kolejnym dodatkiem Gold Kili Instant Red Date Tea są owoce Longanu inaczej nazywanymi smoczym okiem. Występują m.in. w Chinach, Wietnamie, Malezji czy na Tajwanie. W smaku przypominają owoc liczi. Natomiast ostatnim dodatkiem tego napoju jest miód, który idealnie łączy wszystkie składniki. Gold Kili Instant Red Date Tea szczególnie polecamy go jako forma deseru, bo ma słodki, owocowy i aromatyczny kwiatowy smak.

Gold Kili to firma z Singapuru, która podbiła tamtejszy rynek napojów instant. Istnieje już od ponad 20 lat i bez trudu ich napoje można znaleźć we wszystkich głównych supermarketach, sklepach, a także w większości kawiarni w Singapurze. Ponadto na arenie międzynarodowej Gold Kili eksportuje swoje wyroby do ponad 30 krajów. Nic dziwnego, że ta firma osiągnęła taki sukces!

Sposób przygotowania:

Na ciepło: wsyp zawartość saszetki do kubka, wlej gorącą wodę i dokładnie zamieszaj. Rekomendowana ilość wody to 250 ml, ale możesz dodać jej mniej lub więcej jeśli zależy Ci na mocniejszym lub mniej intensywnym smaku.

Na zimno: wsyp zawartość saszetki do kubka, wlej gorącą wodę do połowy kubka (125ml), a następnie dobrze zamieszaj. Po dokładnym rozpuszczeniu proszku dodaj kostki lodu i zamieszaj. Możesz również dodać zimną wodę.

Masa netto
180g
Cena za 100g
7,77 zł
Kraj pochodzenia
Singapur
Skład
cukier trzcinowy, czerwone daktyle (41%), longan (3%), miód (2%)

Related products

Scrummy
Wczytywanie...