Jelly Bean Factory Double Take

(100g)

Żelki w kształcie fasolek- jeden kolor dwa smaki.

19,99 zł

Obecnie brak na stanie

Jelly Bean Factory dostarczy Ci 6, a w zasadzie to 12 wyjątkowych powodów, abyś pokochał żelki. Już wyjaśniamy o co nam chodzi... :) W tym dyspenserze znajduję się 6 kolorów fasolek ale 12 smaków. Jak to możliwe? Otóż aby dodać zabawy w jedzeniu żelków, producenci Jelly Bean stworzyli zabawę analogiczną aby jeden kolor fasolki mógł odpowiadać dwóm smakom. Możecie wylosować takie smaki jak:

Cola- Pikantny cynamon

Cytryna- Ekstremalnie kwaśna cytryna

Mandarynka- Ekstremalnie kwaśna mandarynka

Jeżyna- Słona lukrecja

Jabłko- Ekstremalnie kwaśne jabłko

Blue berry- Orzeźwiająca mięta

Wszystko zamknięte w dyspenserze, który sam losuje fasolkę. Cała zabawa polega na tym, że nie wiemy jaki smak dostaniemy :)

Pamiętaj: NIGDY NIE OCENIAJ FASOLKI PO KOLORZE :)

Marka The Jelly Bean Factory produkuje swoje fasolki od 1998 r. kiedy to ojciec z synem, Peter and Richard Cullen, stworzyli w Dublinie w Irlandii pyszne soczyste cukierki o charakterystycznym kształcie fasolki. Dziś w ofercie znajduje się kilkadziesiąt niepowtarzalnych smaków, od klasycznych owocowych po najbardziej nieprzewidywalne.

Masa netto
100g
Cena za 100g
19,99 zł
Kraj pochodzenia
Irlandia
Skład
Cukier, syrop glukozowy, skrobia kukurydziana, koncentrat soków owocowych (ananas, pomarańcz, jabłko), naturalne aromaty, koncentraty z (marchwi, dyni, jabłka, spiruliny, rzodkiew, czarnej porzeczki, hibiskusa), kwas: cytrynowy, fumarowy, jabłkowy; substancje glazurujące (szelak, wosk pszczeli, wosk carnauba), cukier karmelizowany, regulator kwasowości (cytrynian trisodowy), olej kokosowy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...