Jelly Belly Juicy Pear

(70g)

Żelki o smaku soczystej gruszki.

Data ważności
2021-03-21
W koszyku
szt.
W magazynie
7 szt.
Dostawa w ciągu
1-2 dni

11,99 zł

Dostępny

Wystarczy jeden kęs Juicy Pear Jelly Beans aby poczuć smak soczystej gruszki. Jej świeży, przepyszny, słodki smak został zamknięty w tym opakowaniu fasolek. Spróbuj i Ty :)

Co można powiedzieć o firmie Jelly Belly? Jelly Belly to jeden z symboli Ameryki. Firma, która produkuje słynne fasolki istnieje od 1869 roku. To o nich prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan napisał słynny list mówiący: "nie możemy rozpocząć spotkania lub podjąć decyzji bez poczęstowania wszystkich jelly beans". Na nich też inspirowała się J.K. Rowling pisząc o fasolkach wszystkich smaków Bertiego Botta. Jelly Belly to po prostu produkt kultowy, który każdy powinien spróbować.

Waga
70g
Cena za 100g
17,13 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop glukozowy, modyfikowana skrobia kukurydziana, sok z gruszki z koncentratu, aromat, substancje glazurujące (E901, E903, E904), regulator kwasowości (E330), koncentrat z owoców i warzyw (marchew, dynia, spirulina, jabłko, hibiskus), barwnik (E100, E171), dekstryna z tapioki. Barwnik E110 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...