Harry Potter Bertie Bott's Every Flavour Beans

(35g)

Żelki w kształcie fasolek o 20 smakach: Banan, Czarny pieprz, Jagoda, Glut, Wata cukrowa, Wiśnia, Cynamon, Brud, Dżdżownica, Woskowina z ucha, Trawa, Cytryna, Zielone jabłko, Zgniłe jajo, Pianki marshmallow, Kiełbasa, Mydło, Tutti-Fruitti, Wymioty, Arbuz. 

15,99 zł

Obecnie brak na stanie

Fasolki Bertiego Botta wszystkich smaków wzorowane na filmie Harry Potter są już w Scrummy! Pudełko zawiera mieszankę 20 smaków, część z nich jest pyszna, a część szalona i obrzydliwa! Przenieś się w świat fantazji razem z Harry Potter Bertie Bott's Every Flavour Beans!

Masa netto
35g
Cena za 100g
45,69 zł
Kraj pochodzenia
USA
Skład
Cukier, syrop kukurydziany, skrobia modyfikowana, puree z jeżyn, puree z cytryn, puree z bananów, koncentrat soku z wiśni, koncentrat soku z arbuza, koncentrat soku z jabłek, pieprz czarny, kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, maltodekstryna, naturalne i sztuczne aromaty, barwniki (w tym E129 , E102, E110, E133, E132), subst. glazurujące (wosk pszczeli, wosk Carnauba, glazura cukiernicza), zagęstnik (dekstryna z tapioki), sól. Barwniki E129, E110, E102 mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.Produkt bezglutenowy.

Related products

Scrummy
Wczytywanie...